آزمون دولینگو چیست؟ هزینه و مزایا و معایب آکادمی آموزش زبان روان | iranbritish

آزمون دولینگو چیست؟ هزینه و مزایا و معایب آکادمی آموزش زبان روان | iranbritish تمرین بیشتر برای آزمون آزمایشی باعث می‌شود تا با انواع سوالات تطبیقی آشنا شده و سطح آمادگی خود را بالا ببرید. به دلیل برگزاری این آزمون به صورت آنلاین و عدم نیاز به حضور فیزیکی، استرس شرکت کنندگان به مراتب کمتر است. دوره های آنلاین آمادگی آزمون دولینگو موسسه زبان دهخدا در پلتفرم اختصاصی موسسه برگزار می شوند. بر اساس تحقیقاتی که نمرات آزمون انگلیسی دولینگو را به نمرات کلی TOEFL iBT و نمرات کلی آیلتس پیوند می‌دهد، سایت دولینگو یک جدول مقایسه‌ای را برای کمک به شما ایجاد کرده است. این داده‌ها بر اساس نتایج آزمون‌ ۲۳۱۹ آزمون‌دهنده که در آزمون زبان دولینگو و آزمون تافل شرکت کرده‌اند و ۹۹۱ آزمون‌دهنده که در آزمون زبان دولینگو و آزمون آیلتس شرکت کرده‌اند، به‌دست آمده است. هدف آزمون انگلیسی دولینگو، سنجش دانش شما نسبت به کلمات انگلیسی، دستور زبان انگلیسی، تلفظ واژگان انگلیسی، لحن صحیح در بیان واژگان و تلفظ صحیح لغات، توانایی خواندن، نوشتن و البته درک مطلب شنیداری است.

تعدادی از نتایج درخشان زبان آموزان موسسه کوییک در آزمون دولینگو

(فایل ویدئویی) در حد 1 تا 3 دقیقه به موضوع انتخاب خود پاسخ دهد. اگر کتاب‌ها را برای تسلط بر مهارت‌های مختلف ترجیح می‌دهید، می‌توانید از کتاب‌های زیر شروع کنید. یعنی تمرکز آن فقط روی آموزش لغات نیست بلکه برای بهبود مهارت شنیداری و تلفظ کلمات هم مفید است. یعنی برای مطالعه‌ی این کتاب بهتر است که یک دانش پایه در مورد اصول ابتدایی گرامر انگلیسی داشته باشید. برای شروع بهتر است از کتاب English Grammar In Use در سطح پایه استفاده کنید. کلاس ها از سمت موسسه ضبط نمی شوند اما شما در صورت تمایل و امکان می توانید کلاس ها را ضبط کنید.

آزمون دولینگو Duolingo در یک نگاه

آزمون انگلیسی دولینگو مثل آیلتس و تافل نیست که منابع خاصی برای مطالعه دولینگو مشخص شده باشند. چه با شرکت در کلاس‌های دوره‌ای در آموزشگاه‌های زبان و چه به صورت خودآموز. یکی از مسائلی که به شدت در میان ایرانی های صحبت می شود امکان خرید مدارک زبان انگلیسی می باشد.

  • نمرات کلی برای آزمون در مقیاس 10 تا 160 گزارش می‌شود، که نمرات آن در مضرب 5 است.
  • اگر آزمون شما تمام شود و مدرکی دریافت نکنید و یا نتیجه شما اعلام نشود، این آزمون جز محدودیت شرکت در آزمون به حساب نمی آید.
  • یعنی نمره‌ای که کسب می‌کنید، معمولاً از نمره اصلی بیشتر است.
  • برای اینکه آماده نوشتن در مورد موضوعات مختلف باشید، باید مهارت‌های نوشتاری خود را تقویت کنید.
  • بر خلاف آزمون تافل و آزمون آیلتس که به طور معمول هر ۱۰ روز یک بار برگزار می‌شوند، شما در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز از سال که اراده کنید می‌توانید در آزمون انگلیسی دولینگو شرکت کنید.

استفاده از این کتاب بسیار ساده است و مناسب یادگیری به صورت خودآموز می باشد. لغات در این کتاب به صورت موضوعی دسته بندی شده اند که این مساله از مزایای این کتاب به شمار می رود و شما می توانید از آن جهت آمادگی برای آزمون دولینگو استفاده کنید. در این شیوه شما به یک سوال پاسخ می دهید و سپس سوال بعدی ظاهر می شود.

حین انجام آزمون دولینگو (DUOLINGO) از چه قوانینی باید پیروی کنیم؟

پیش از شروع آزمون یک بخش اختصاصی برای آماده سازی در نظر گرفته شده تا زبان آموز بتواند پیش از شروع تست، بررسی‌های لازم را انجام دهد. این مرحله حدودا نیاز به 5 دقیقه زمان دارد که برای تست وبکم و میکروفون کافی است. قوانین شرکت در آزمون هم در مرحله آماده سازی برای شما ارسال خواهد شد. مزیت بعدی مقرون به صرفه بود آزمون دولینگو به نسبت آزمون های تافل و آیلتس است. هزینه آزمون دولینگو تنها 49 دلار آمریکا می باشد و این درحالیست که قیمت آزمون تافل و آیلتس بیش از 4 برابر آزمون دولینگو است. به روز بودن و داشتن اطلاعات کامل در خصوص آزمون Duolingo یکی از مواردی است که در انتخاب یک موسسه آموزشی بسیار مهم است زیرا سیستم Adaptive امتحان Duolingo بسیار با اهمیت است و باید به خوبی با نمونه آزمون زبان دولینگو آشنا بود.