ابعاد تخته سه لایی

فرآورده ای چوبی است که از چسباندن 3 لایه ی نازک چوب به یکدیگر تولید می شود. این کار به جهت نرم و آماده شدن تنه های چوب برای برش آسان تر انجام می شود.تنه های نرم شده را توسط دستگاه پلیر به صورت طولی برش داده و به صورت ورقه های نازک چوبی با ضخامت 1 یا 2 میلی متر در می آورند. پوست تنه ی درختان را به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و یا اتوماتیک جدا می کنند.سپس آنها را در مخزن های مخصوص بخار قرار می دهند.

پخش تخته چندلایی در تهران، این محصول را در انواع مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مصرف کنندگان آن عرضه می کند.انواع تخته سه لایهتخته سه لایی فرآورده ای است که انواع گوناگونی دارد. از تخته سه لایی چوب سخت برای ساخت انواع کفپوش یا دیوارپوش استفاده می شود.3- چوب گرمسیری: از چوب درختان نرم تهیه شده ولی هزینه کمی برای ساخت آن صرف می گردد.4- قابل انعطاف: این نوع تخته سه لایی در صنایع هواپیمایی و چوبی نیاز به خمیدگی کاربرد دارد.5- دریایی: تخته سه لایه دریایی بیشتر در صنایع کشتی سازی مورد استفاده قرار می گیرد.6- تزئینی: این نوع تخته سه لایی ترکیبی از لایه ای چوب و پلاستیک است و برای عایق کاری کاربرد دارد.ویژگی تخته سه لاییتخته سه لایی استحکام بالایی دارد و در مقابل ضربه های شدید، مقاوم می باشد. تخته های سه لایی چوب گرمسیری: این صفحات از چوب درختان نرم ساخته می شود.

از انواع تخته سه لایه می توان به موارد زیر اشاره نمود.1- چوب نرم: این تخته از چوب درختان کاج یا صنوبر ساخته می شود و در صنایع ساختمانی کاربرد دارد.2- چوب سخت: برای تولید آن از چوب درختانی مانند توس استفاده می گردد. استفاده از این موارد باعث میشود که مقاومت چوب در برابر آب آنقدر بالا رود که برخی از آنها ضد آب شوند. هر گونه تغییرات دما و یا رطوبت اضافی باعث تورم و انقباض آنها می شود . به همین دلیل آنها را از یک اسکنر عبور می دهند تا اگر ایرادی وجود داشته باشد، مشخص گردد.در این مرحله رطوبت لایه های بدست آمده توسط دستگاه های مخصوصی تا اندازه ی معینی گرفته می شود. بعد از چسب زدن لایه ها، آنها را به صورت تار و پود بر روی هم قرار می دهند.در این مرحله، ورقه های آغشته به چسب وارد دستگاه پرس می شوند و به ابعاد و ضخامت مورد نظر می رسند.

به خاطر اینکه تخته چند لایی روسی وارداتی است و هزینه ساخت بالایی در کشور روسیه دارد، قیمت تمام شده آن بالاتر است. به دلیل مقاومت بالایی که دارد، دچار خمیدگی و انحنا نمی شود. قابلیت پیچ خوری بالایی دارد و می توان پیچ و میخ را بدون نگرانی از ترک خوردگی صفحه به هر جای آن کوبید. همچنین برای ساخت تجهیزات هواپیماها و قایق ها، صنایع چوبی و دکوراسیون می توان از آن استفاده کرد.تخته سه لایی چگونه ساخته می شود؟ Webکیفیت بالا تخته سه لا سبک carb برای مسافران از چین, پیشرو چین است تخته سه لا سبک carb تولید – محصول, با کنترل کیفیت دقیق تخته سه لا سبک و سبک تخته سه لا سبک کارخانه, تخته چند لایه تولید با کیفیت بالا تخته سه لا سبک محصولات. میزان فشار و حرارت مناسب را مشخص نموده تا تخته های سه لایی با کیفیت بالا تولید شوند.

ضخامت تخته چند لایی

1/52 به ضخامت های 19 9 4 و 3 میلیمتر فروش کلی و جزیی به قیمت عمده ارسال بار به تمام نقاط ایران در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید. برای اطلاعات از قیمت ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. اما برخی از تولیدکنندگان برای ظاهری زیبا آنها را تزیین نموده و از روکش های متنوعی استفاده می کنند. سپس ورقه های خشک شده را با دستگاه پرس، اتو می کنند تا ورقه های صافی به دست آید.پس از آماده شدن ورقه ها، آنها را با چسب های بسیار قوی و ضد آب به هم متصل می کنند.