استراکچر پنل خورشیدی و پایه پنل سولار ، قیمت و خرید نیک نور | nnqenergy

استراکچر پنل خورشیدی و پایه پنل سولار ، قیمت و خرید نیک نور | nnqenergy

دوام و جنس استراکچر خورشیدی به دلیل محافظت از پنل در مقابل رطوبت و وزش باد با سرعت بالا بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل برای تولید استراکچر خورشیدی باید دقت و توجه بالایی اعمال شود. برای راه اندازی یک سیستم خورشیدی قبل از هر چیز به فکر تهیه و تدارک تجهیزاتی مانند باتری، اینورتر، پنل خورشیدی و … هستیم در حالیکه سازه نگهداری و پنل نیز بسیار حائز اهمیت است. فرم پایه استراکچر ثابت به طور معمول به سه صورت قوطی، ناودانی و در برخی موارد نبشی است که هر کدام از این مدل ها مخصوص شرایط محیطی و آب و هوایی خواصی می باشد.

  • همچنین هر کدام از این پایه ها می تواند به صورت کوبشی، استفاده از بلوک سیمانی و یا پیچ به سطح زمین متصل شود تا در پایدار ترین حالت ممکن قرار گیرد.
  • بنابراین به علت هزینه بالای راه‌اندازی نباید از سازه کلی سیستم غافل ماند.
  • برای خرید استراکچر پنل خورشیدی و مشاوره با مهندسین ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شرکت نیروسازه پرند با سابقه بسیار زیاد در زمینه ساخت انواع تابلو های DC و AC با توجه به رعایت استانداردهای سازمان ساتبا می باشد. در دو ماه اخیر، این حوزه نیز دستخوش افزایش قیمت‌ها شده و بعضا تا 50 درصد افزایش قیمت داشته است. بر اساس قیمت های اوایل مهرماه 1397 این سازه ها به ازای هر کیلووات از 700 هزار تومان تا یک میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسید. پروفیل های نهایی دارای حداقل پیچیدگی و تابیدگی در سطح مقطع و طول می باشند. با توجه به ویژگی های آلیاژ ۶۰۶۳ دارای سختی بالا ،‌خواص مکانیکی مناسب و جلوه آنودایز خوب و خاصیت ماشین کاری و سوراخ کاری هستند. استفاده از مواد اولیه فابریک و درجه۱، قالب اکسترودی با فولاد مناسب و ساخت عالی ،‌کنترل کیفیت هنگام تولید و مراحل بعدی تولید آن مانند بسته بندی و حمل مناسب ، این پروفیل آلومینیوم را به یکی از با کیفیت ترین محصولات آلومینیومی تبدیل کرده است.

استراکچر ها را می توان به طور کلی به چهار دسته زیر تقسیم بندی نمود

همچنین هر کدام از این پایه ها می تواند به صورت کوبشی، استفاده از بلوک سیمانی و یا پیچ به سطح زمین متصل شود تا در پایدار ترین حالت ممکن قرار گیرد. پنل های خورشیدی که عضو اصلی سیستم‌ های خورشیدی می ‌باشند، می ‌بایست برای داشتن بیشترین راندمان و در واقع دریافت بیشترین نور از خورشید در جهت و زاویه مناسبی قرار بگیرند تا در هر لحظه به‌ صورت بهینه حداکثر تابش از خورشید را دریافت کند. قیمت استراکچر خورشیدی با توجه به مدل و جنس نوع سازه آن متفاوت می باشد و طبق لسیت زیر برآورد می شود.

پروفیل آلومینیوم کلمپ میانی 40 کف 22

جنس معمول استراکچرهای خورشیدی از ورق گالوانیزه گرم و یا آلمینیوم می باشد . استراکچرها به دو صورت آماده و یا سفارشی می توانند در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند . بسیار مفتخر هستیم که امکان تولید استراکچر با کیفیت بالا را در کارگاه خود و ساخت ایران دارا خرید استراکچر متحرک پنل خورشیدی می باشد . لطفا برای استعلام قیمت انواع تجهیزات نیروگاه خورشیدی با واحد فروش شرکت پرشیا سرو تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید. شرکت نورسان انرژی آریا افتخار دارد که بزرگترین شرکت طراحی، ساخت و اجرای انواع استراکچر و سازه های گالوانیزه و تماما پیچ و مهره ای پنل های خورشیدی در مدلهای زاویه ثابت و زاویه متغیر در کشور باشد.

پروفیل پنل خورشیدی C شکل C70+35+10+2

یکی از مهم ترین تجهیزات زیر ساختی استراکچر آرایه های فتوولتاییک می باشد زیرا استحکام، ماندگاری و نیز دقت زاویه از سطح زمین در سیستم های فتوولتاییک بسیار مهم می باشد. استراکچر سقفی مخصوص مناطقی هست که اکثر خانه ها دارای بام شیروانی می باشند مانند شمال کشور. بام های شیروانی خود دارای زاویه مناسب هستند فقط کافی است پنل ها را روی بام قرار دهید. استراکچر مورد نیاز سیستم های 1 کیلوواتی و 2 کیلوواتی و 3کیلوواتی دارای مدل آماده و از قبل تهیه شده است و برای سیستم های دیگر امکان تهیه و ساخت استراکچر وجود دارد.