بررسی ابعاد استاندارد باربیکیو ذغالی طول +عرض +ارتفاع | villasaze

بررسی ابعاد استاندارد باربیکیو ذغالی طول +عرض +ارتفاع | villasaze

در زیر در مورد اینکه انواع کباب پز ها چه ویژگی‌ها و تفاوت‌هایی با هم دارند، صحبت کرده‌ایم. منقل های صحرایی یا باربیکیو گازی و ذغالی دارای شلف جهت گریل و درست کردن چای ذغالی مورد استفاده بوده و دارای سیخ برای قرار دادن سیخ های کباب و جوجه می باشد. همانطور که در بالا اشاره کردیم انواع باربیکیو‌ به سه نوع گازی، ذغالی و گازی ذغالی تقسیم می‎شود.

  • میتوانید چوب را ابتدا آتش زده و هنگامی که به چوب تبدیل شدن در باربیکیو بریزید.
  • مسلما وقتی تصمیم به خرید باربیکیو می گیرید موارد زیادی وجود دارد که باید به آن توجه کنید اما قیمت نهایی محصول از جمله مهمترین ها به شمار می آید.
  • پخت سریع و یکنواخت انواع مواد خوراکی با این باربیکیوها به بهترین شکل انجام می‌شود و قابلیت‌ها و ویژگی‌های متعددی نیز در آنها تعبیه شده است.
  • معمولا اکثر باربیکیوهای ذغالی زمان بیشتری نسبت به باربیکیو گازی برای آماده شدن نیاز دارند.
  • صفحه گریل از متریال مختلفی تولید می شود که بهترین نوع آن چدن است.
  • از طرف دیگر باربیکیوهای ذغالی را داریم که همیشه نتایج غذای آن‌ها خوش‌ مزه‌تر و خوش‌ طعم‌تر می‌باشد.
برای مثال اگر زمان پخت کم برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، بهتر است که به سمت باربیکیو گازی بروید. پس باربیکیو را می‌توانیم ابزاری برای پخت انواع کباب‌ها بصورت گریل یا نوعی روش پخت تعریف کنیم. البته باربیکیوها در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که در زیر شما را با آن‌ها آشنا کرده‌ایم و همینطور بهترین باربیکیو گازی در تهران را معرفی نموده‌ایم. تمامی تولیدات ابتکار استیل دارایگارانتی و خدمات پس از فروشنیز می باشد و تیم فروش این مجموعه قبل از خرید هر یک از محصولاتمشاوره رایگان تلفنیرا نیز ارائه می دهند، تا شما با اطمینان و اعتماد بیشتری اقدام به خرید نمایید.

چقدر فضا برای قرارگیری باربیکیو دارید؟

کیمیا دیزاین در راستای تولید محصولاتی مدرن و با کیفیت جهانی از سال ۸۶ اقدام به تولید انواع باربیکیو آجری و ذقالی با دیزاین و طرح بندی دلخواه شما و لوازم گریل در راستای ایجاد طرح های جدید باربیکیو نموده است . فروش این محصول همانند سایر محصولات بصورت پیمانکاری و در محل ساخته میشوند و در سراسر کشور انجام میگیرد. هر چه طول باربیکیو بیشتر باشد امکان قرار دادن سیخ های بیشتری بر روی آن خواهید داشت.

باربیکیو کباب پز 92 سانتیمتری اجاق دار استیل با کابینت SFC-090

توصیه می کنیم در هنگام طبخ غذا با ذغال، باربیکیو را در یک فضای باز قرار دهید تا دود و بوی ناشی از پخت غذا اطرافیان را آزار ندهد. تمام ویژگی های موردنظر از جانب مشتری سفارش داده می شود و با استفاده از نرم افزارهای مخصوص، طراحی اولیه انجام می شود. بعد از تایید طرح توسط مشتری، مراحل تولید آن آغاز می شود.در حال حاضر برند یوزتک استیل اقدام به تولید اختصاصی دستگاه باربیکیو کرده که دارای امکانات و قابلیت هایی همچون یخچال، دو عدد باربیکیو، سینک، کابینت و … می باشد. هر آنچه که نیاز دارید تا یک آشپزخانه صنعتی مدرن راه اندازی کیند در اینجا پیدا خواهید کرد. در سایت تهران کیچن قبل از خرید می‌توانید سایز، تجهیزات و تمامی جزئیات محصول مورد نظر خود را در میان انواع محصولات مشابه آن ببینید و سپس آن‌ را سفارش دهید.

میتوانید چوب را ابتدا آتش زده و هنگامی که به چوب تبدیل شدن در باربیکیو باربیکیو ذغالی بریزید. اگر چه آماده سازی باربیکیو زغالی کمی زمانبر و سخت است اما باز هم بسیاری هستند که طعم کباب را با زغال می‌شناسند و حس نوستالژی و سنتی آن را دوست دارند. قبل از اینکه سراغ نکته بعدی برویم بد نیست اشاره کوتاهی به برخی از مزایا و معایب طبخ گوشت یا کباب با گاز و ذغال داشته باشیم. اما ۶ گروه طبقه بندی انواع باربیکیو که در بین مردم شناخته شده تر میباشد به شرح زیر است. برای دریافت استعلام دقیق قیمت و موجودی محصول، فرم زیر را بنویسید و ارسال کنید.