خرید رپورتاژ آگهی انتشار رپورتاژ شما در سایت‌های معتبر نوین | مدرن بک لینک

برای کسب آگاهی نسبت به اعتبار آنلاین یک خبرگزاری می توانید از افزونه MOZ استفاده کنید. بیشتر بودن مقادیر دوعددی که این افزونه به عنوان DA و PA به شما می دهد، نشان از برتری اعتبار آن وب سایت از دیدگاه الگوریتم های جستجوی گوگل دارد. این اعتبار می تواند تا حدودی معیار تعیین قیمت رپورتاژ آگهی باشد. اگر بک لینک می‌خرید و کنترل کمی روی مکان قرارگیری بک لینک‌ها یا محتوایی که … بیشتر بودن مقادیر دو عددی که این افزونه به عنوان DA و PA به شما می دهد، نشان از برتری اعتبار آن وب سایت از دیدگاه الگوریتم های جستجوی گوگل دارد.

اما چگونه و به چه طریق می توان به این هدف رسید؟ برای این کار کافی است از رپرتاژ اگهی استفاده کنید و تأثیر شگرف خرید رپورتاژ آگهی بر بهینه سازی خود را ببینید. رپورتاژ آگهی را میتوان تا حدودی لینک سازی طبیعی دانست و البته ناگفته نماند که تهیه و انتشار رپورتاژ آگهی خیلی حائز اهمیت است و باید سری نکاتی در ان رعایت شود. خرید رپورتاژ آگهی توی عصر حاضر که تعداد سایت ها رو به افزایش هست می تونه مزیت های زیادی برای کسب و کار ما داشته باشه. مزیت هایی مثل تبلیغ مستقیم در سایت ها، افزایش اعتماد موتورهای جستجو به سایت ما و تاثیر مثبت بر روی سئوی سایت و افزایش رتبه سایت و مواردی از این دست! اما پیدا کردن بهترین سایت خرید رپورتاژ آگهی ارزان که منابع با کیفیتی رو پوشش بده کار چندان ساده ای نیست.

برای این کار باید سایت هایی که قرار است رپورتاژ خود را در آن ها انتشار دهید به گونه ای انتخاب شوند که از قدرت دامنه بالایی برخوردار می باشند. بهترین عدد برای سایت های منتخب درج رپورتاژ آگهی بین 70 تا 100 می باشد. برخی از رسانه های معتبر کشور، مجله خبری مدرن بک لینک قیمت رپورتاژ با لینک فالو و برندمنشن را یکسان اعلام میکنند. یعنی هیچگونه تفاوت قیمتی برای اینگونه آگهی تبلیغات اینترنتی قائل نیستند. درچنین شرایطی، دور برندمنشن را خط کشیده و حتماَ متن تبلیغاتی‌تان را با لینک فالو یا نوفالو منتشرکنید.

اگر نمی خواهید مطالب خود را خودتان بنویسید ، بهترین شرط شما این است که یک نویسنده با کیفیت را استخدام کنید تا برخی از مطالب حماسی را برای شما ایجاد کند. از آنجا که خرید پیوندهای پرداخت شده تا زمانی که SEO داشته باشد ، چیزی است که به طور مداوم در رادار گوگل ظاهر می شود. این یکی از راه های شماره یک برای بازی سیستم است ، بنابراین می توانید شرط بندی کنید که عناصر موجود در آن هستند تا لینک های پرداخت شده را مشاهده کنند.

آیا اصلا نیاز به خرید بک لینک داریم!؟

برخی از کارشناسان معتقدند که اکیداَ نباید رپورتاژ را در ساب دامین منتشر نمود. امــــــــــــــــــــــا میتوان گفت که این تز و دیدگاه نمیتواند چندان صحیح باشد. درواقع بسته به کیفیت رسانه است که میتوان بر اساس درج آگهی تبلیغات اینترنتی در ساب دامین آن قضاوت نمود. مثلاَ رسانه های باکیفیتی همچون شفقنا و تابناک نیز عمدتاَ رپورتاژها را در ساب دامین خود منتشر میکنند و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. صفحه فرود (لندینگ پیج) اصطلاحاَ به صفحه ای از سایتتان گفته میشود که میخواهید یک انکر تکست را به آن لینک کنید. درحقیقت مخاطب با کلیک بر روی لینک مدنظر در رپورتاژ آگهی، وارد صفحه فرود (لندینگ پیج) می‌شود.

چون بالا بردن مقدار این فاکتور به صورت فیک کار چندان مشکلی نیست. از طرفی سایت هایی هم وجود دارند که دارای آتوریتی ماز نسبتاً پایینی هستند اما بسیاری از فاکتورهای یک سایت مناسب انتشار رپورتاژ رو رعایت کردند و در مقابل سایت های دارای آتوریتی نسبتاً بالا همیشه برنده هستند. پاسخ این سوال بر می گرده به وضعیت گذشته و فعلی وبسایت شما و فعالیت هایی که تابحال انجام شده در تصمیم گیری برای سرعت انتشار اونها مهم هستند.

روش های مختلف تبلیغات اینترنتی سئو

برخی از انواع بک لینک های خریداری شده می توانند برای سئو شما بسیار مضر باشند. بعضی اوقات ممکن است احساس کنید که هیچ راهی برای خرید لینک وجود ندارد. شاید شما جاسوسی در سبد بک لینک های رقیب خود انجام داده اید و متوجه شده اید که آنها یک تن لینک خریداری کرده اند.

  • محتوای رپورتاژ شما غیر قانونی، غیر شرعی و یا مجرمانه باشه.
  • شما میتوانید درون هر متن به 3 عبارت کلیدی 3 لینک مختلف بدهید ولی بایستی لینکها همگی مرتبط با یک سایت باشند.
  • در پنل تسمینو تعرفه رپورتاژها مطابق با عرف رسانه‌ها تصویب شده است.
  • بنابراین باید صفحه لندینگ جذاب و قابل فهمی داشته باشید تا در همان لحظه‌ی اول ورود کاربر، برندتان را در ذهن وی حک کند.
  • همانطور که برای تولید محتواهای وب سایت خود تلاش می کنید تا از عنوان های جذاب و کاربر پسند استفاده کنید برای نوشتن رپورتاژ هایتان هم به دنبال عناوین جذاب باشید.
مطالب سایت ها دارای جایگاه مناسبی در گوگل میباشد در نتیجه رپوتاژ سایت شما بهترین رتبه ممکن را خواهند گرفت . بله این امکان وجود داره و پیشنهاد ما استفاده از یکی از پکیج های بک لینک هست که در لینک زیر قرار دادیم. بنابراین لطفاً پیش از خرید رپورتاژ دانشگاهی حتما به این موارد توجه لازم و کافی رو داشته باشید.

استفاده از یک محتوای کپی شده چالش دیگری است که شما ممکن است در این مسیر با آن مواجه شوید. به عبارتی هدف از رپورتاژ و خرید آن کسب اعتبار و افزایش رتبه یک سایت در موتورهای جستجوی گوگل است پس نباید به‌راحتی و با تبلیغات کاذب شرکت‌های تبلیغاتی این فرصت استثنایی را از دست بدهیم. پس، یکی از الزامات در خرید رپورتاژها مراجعه و انتخاب شرکت‌ها و پلتفرم‌های حرفه‌ای و تخصصی است. یکی از موضوعات بسیار چالش برانگیزی که در این حوزه وجود دارد، انتخاب بهترین زمان برای اجرای آن است.

لینکسازی بر روی رپورتاژ آگهی