دستگاه تولید دستمال کاغذی هیمورا، به همراه *طرح توجیهی رایگان* در ظرفیت های مختلف سفارشی | ایران دستمال کاغذی

خمیر چوب که حاوی سلولز، فیبر و مواد لیگنین یا همان الیاف چوب می باشد، جهت جداسازی مواد لیگنین و ماده ها ی شیمیایی پخت و پز، به داخل سیستم های شوینده ی منتقل می شوند. در داخل این سیستم، رنگ های حاصل از فیبر به کمک مواد سفید کننده گیاهی، از بین می روند. در غیر اینصورت این رنگ ها، الیاف چوب را به مرور زرد رنگ می کنند و باعث پایین آمدن کیفیت محصول تولیدی می شوند. خط تولید دﺳﺗﻣﺎل ﮐﺎﻏذی فرآیندهای برجسته سازی، ﺟﻣﻊ ﮐردن، ﺷﻣﺎرش، مطابقت ﺑﺎ دﺳﺗﮕﺎه ﺑرش، انتقال و بسته بندی اﺗوﻣﺎﺗﯾﮏ در جعبه و ﯾﺎ بسته اقتصادی را در ﯾﮏ دﺳﺗﮕﺎه اﻧﺟﺎم میدهد. این تجهیزات از سیستم کنترلگر PLC، کنترل فرکانس و سیستم مجهز به رابط کامپیوتر ﺑﺎ انسان چند کاربره استفاده میکند. اولین نمونه دستمال کاغذی که امروزه انواع دراختیار عموم مردم قرار گرفته است، توسط یک شرکت کاغذ سازی خارجی آلمانی به نام گوت لوب کروم در سال 1894 میلادی تولید شد.

بد نیست بدانید که برای کسب مجوز راه اندازی تولیدی دستمال کاغذی، مسیری سخت در پیش دارید. در ابتدای راه باید مجوز تأسیس از اداره کل صنایع استان را دریافت نمایید. در ادامه مجوز نظارت بر مواد غذایی، مجوز اداره استاندارد و مجوز بهره‌برداری از اداره کل صنایع استان را برای شروع کار نیاز خواهید داشت.

  • گروه صنعتي هیمورا بزرگترين توليد كننده انواع تجهیزات صنایع برودتی ، حرارتی و لبنیات در خاورميانه مي باشد.
  • با ثبت‌نام در خبرنامه هر دو ماه یک بار با ارائه خطوط تولید جدید، شما می‌‌توانید از طریق دریافت پیامک، در جریان جزئیات قرار بگیرید.
  • این تولید ﺑﺎﻋث کاهش نیروی اﻧﺳﺎﻧﯽ در عملیات تولید و بسته بندی اﺳت ﮐه ﻣوﺟب ﺻرﻓه ﺟوﯾﯽ در هزینه تولید و مدیریت ﻣﯽ ﺷود.
  • در برخی موارد، بیرون کشیدن یک تکه دستمال کاغذی، تمام برگ ها را از جعبه جدا می کند.
  • برای ساخت دستمال کاغذی و عرضه آن به بازار خطوط تولید مانند دستگاه دستمال کاغذی، دستگاه جعبه زن و دستگاه رول دستمال کاغذی مورد نیاز است و همچنین این خط تولید به نوع دستمال کاغذی شما بستگی دارد.
دستگاه تولید دستمال کاغذی هیمورا، به همراه *طرح توجیهی رایگان* در ظرفیت های مختلف سفارشی | ایران دستمال کاغذی

دستگاه تولید دستمال کاغذی می تواند حاشیه سود بالایی داشته باشد ولی بایستی علم و تخصص کافی برای استفاده از آن را داشته باشید. برای تولید دستمال کاغذی و عرضه آن به بازار نیازمند یک خط تولید شامل دستگاه تولید دستمال کاغذی، دستگاه جعبه زن و دستگاه تولید رول دستمال کاغذی می باشد. این خط تولید با توجه به نوع دستمال کاغذی که قصد تولید آن را دارید متفاوت می باشد. اول از همه، تقریباً تمام تجهیزات ما کاملاً خودکار هستند (البته نمونه های صنعتی و خانگی به صورت نیمه اتوماتیک و دستی هم موجود است). ماشین آلات ما مجهز به کنترل PLC و رابط عملکرد انسان و ماشین هستند.

قالب و ماشین آلات تولید بشکه های فلزی

شما باید بعد از چند ماه تولید، به فکر بازاریابی برای محصولات خود باشید. به عنوان مثال، شما می توانید کارهای خود را به مجموعه های دولتی مانند بیمارستان ها، هتل ها، سالن های زیبایی، ارگان های دولتی و باشگاه ها معرفی کنید. برای دسترسی به صفحه مربوط به خط تولید اقتصادی کلیک کنید. نکته اساسی دیگر آن است که ظرفیت تولید ماشین آلات در هر شیفت کاری را در عمل بسنجید.

کش کاغذی

شرکت ما در استان البرز، کمالشهر، شهرک صنعتی هلجرد واقع شده دستگاه تولید دستمال کاغذی است. برای دیدن ماشین آلات و آشنایی با ما، ما کارخانه خود و سایت تولید مشتریان داخلی را به شما نشان خواهیم داد. به شما و تیم شما برای بازدید از شرکت ما خوش آمد می گوییم. این مرکز از قدیمی ترین و جزو اولین کارخانه های تولید ماشین آلات است که دارای پیشرفته ترین تکنولوژی و تجهیزات در سراسر ایران می باشد.

لیست قیمت