دکل کامل لیفتراک کلارک سپاهان | توکو لیفتراک

از آنجایی خرابی و بروز مشکل در هر قطعه لیفتراک موجب خراب شدن قطعات دیگر می شود راننده لیفتراک باید توجه کافی به میزان سلامت فنی همه قطعات داشته باشد. بعضی لیفتراک ها به دکل تک جک احتیاج دارند بعضی دیگر نیز به تکل دو جک نیاز دارند. به این دلیل از دکل به عنوان یک قطعه بسیار مهم یاد می شود که راننده لیفتراک ها از آن برای بالا بردن انواع بار استفاده می کنند. دکل یکی از اجزای اصلی لیفتراک است که در جا به جایی بارها نقش دارد.

قطعات لیفتراک ، لوازم لیفتراک

صندلی لیفتراک نقش مهمی در بازدهی کاری لیفتراک دارد به این شکل که اگر صندلی لیفتراک مناسب و غیرفرسوده باشد. لازم به ذکر است ضخامت و عرض آن‌ها با توجه به تناژ لیفتراک متفاوت است. تاب پیدا کردن، ترک خوردگی و کربن گرفتن سر سیلندر که امری طبیعی است که بعداز مدتی از کارکرد موتور اتفاق می‌افتد. جنس این قطعه باید دارای مقاومت حرارتی بالایی باشد تا بتواند دمای بالای محفظه احتراق را تحمل نماید.

دکل کامل لیفتراک کلارک سپاهان | توکو لیفتراک

چون در صورت خرید چنین قطعه‌ای علاوه بر به هدر رفتن هزینه خرید آن قطعه، باید مجدد برای خرید قطعه با کیفیت هزینه کرد. 1-دکل لیفتراک ساده که معمولاً این لیفتراک ها بارهای با مسافت های محدود را جابه جا می نمایند. برخی از اصطلاحات تخصصی در مورد دکل لیفتراک وجود دارند که آن ها را در اینجا برای شما بیان می کنیم. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه از لیفتراک استفاده کنید، اطلاعات کاملی در مورد دکل لیفتراک به دست بیاورید.

  • بهترین ساید شیفت لیفتراک و لوازم لیفتراک را با مناسب ترین قیمت عرضه می نماییم .
  • در لیفتراک‌های قدیم گیربکس‌های دستی روی لیفتراک‌ها استفاده می‌شد.
  • م‌چنین در صورتی که این فیلتر در زمان مناسب تعویض نگردد می‌تواند خسارات جدی به قسمت‌های مختلف لیفتراک وارد نمایند.
  • حداکثر ارتفاع دوشاخه (MFH) نشان می‌دهد که وقتی دکل لیفتراک را به طور کامل باز کنید، چنگال‌ها تا چه اندازه بالا می‌روند.
  • همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت توکو لیفتراک به خرید انواع لوازم یدکی لیفتراک بپردازد.
  • معمولاً این لیفتراک ها فقط در فواصل محدود می توانند بارها را بلند کنند.

جراغ خطر گردان نیز بر روی گارد یا وزنه اکثر لیفتراک‌ها قرار دارد. چراغ لیفتراک یکی دیگر از قطعات ظاهری لیفتراک می‌باشد که نقش به‌سزایی در ایمنی لیفتراک دارد. اکسل فرمان نیز از قطعاتی تشکیل شده است که کل سیستم فرمان لیفتراک را تشکیل می‌دهند.

مجموعه تسیکو، یکی از مجموعه‌های واردکننده و فروش قطعات یدکی ماشین‌های راهسازی و معدنی است. تسیکو، یکی از مجموعه‌‌های واردکننده و فروش قطعات یدکی ماشین‌های راهسازی و معدنی است. اما این رتبه برای یک دکل 4 مرحله‌ای 241.5 اینچی به 2900 پوند کاهش می یابد. بنابراین، برای قرار دادن دکل‌های بلندتر به یک بالابر با ظرفیت بیشتر نیاز دارید. به لطف چهار مجموعه ریل متحرک، یک لیفتراک چهار دکلی بیشترین دسترسی ( 278 اینچ یا بیشتر ) را فراهم می‌کند.این میزان دسترسی به ارتفاع زیاد، در انبار با میزان بالای بار انباشته شده مفید است.

غافلگیری کارگران با ترمیم حقوق ها اصلاح حقوق ۱۴۰۲ کارگران با افزایش 2 برابری