‎رسانه آموزشی لرن دی ال: ریپورتاژ آگهی چیست ؟ on Apple Podcasts | مدرن بک لینک

همانطوری که در بازار فیزیکی کسب اعتبار نقش مهمی در رونق کسب و کار ها دارد در فضای مجازی نیز اعتبار اهمیت ویژه ای دارد. در ایران امروزه این لغت چندان اختصاصی به این معنا به کار برده نمی شود و بیشتر از جهت محتوای تبلیغاتی به کار برده میشود. این سایت همچنین به شما این امکان را می دهد که سایت های مورد نظر خود را برای انتشار گزارش انتخاب کنید و هزینه را تخمین بزنید. خدمات آژانس نوین در زمینه گزارش دهی شما باعث صرفه جویی 20 درصدی در هزینه های شما می شود و محتوا و سئوی شما به طور کامل بررسی می شود. این سایت یکی از اولین کمپین های رسانه آنلاین برای مشاغل است و با هزاران رسانه داخلی و بین المللی برای انتشار محتوا همکاری می کند.

توجه به دغدغه‌های مخاطبین

در این سایت گزارش نویسی به شما آموزش داده شده است و قیمت های داده شده برای گزارش با تخفیف در این سایت ارائه می شود. رپورتاژ آگهی برعکس نوع بنری مطلبی است که می تواند بعنوان خبر یا مقاله در سایت مورد نظر منتشر شود عموما کاربران از متن تبلغی این نوع مقالات بی خبر هستند و مطلب شما را کامل مطالعه می کنند (به شرط خوب بودن مطلب). بهترین روش های تبلیغات آنلاین می تواند به صورت ایمیل مارکتینگ ، برند سازی ، تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی باشد به این دلیل که بازخورد بسیار بالاتری دارد.

تولید محتوا متنی، صوتی و تصویری، تبلیغ در شبکه های اجتماعی، و دوره های دیجیتال مارکتینگ از خدمات رایا مارکتینگ می باشد.عقیده داریم دیجیتال مارکتینگ و ‌ICT آینده ما را رقم میزنند. در متن‌های رپورتاژ هیچ‌گاه تمام محصولات خود را معرفی نکنید زیرا مشتریان گیج خواهند‌شد. ذکر چند محصول از فروشگاه خود برای متن‌های رپورتاژ کافی است و با استفاده از راه‌های ارتباطی علاقه‌مندان به خرید از فروشگاه را دعوت به تماس با کسب و کارتان کنید. تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک شروع کرد. لری پیج درخواب دید که اعتبار مطالب سایتها را میتوان با بک لینک ها سنجید و این شروع ایده موتور جستجوی گوگل بود.

استفاده از کلمات کلیدی

یکی دیگر از قالب های تولید و انتشار رپورتاژ آگهی استفاده از تصویر است. این رپورتاژها از یک تصویر شامل المان های گرافیکی و تصویری همراه متن که دارای اطلاعات ارزشمند است تشکیل شده است. وقتی این مطالب جالب کنار تصاویر محصولات برند قرار می گیرند توجه مخاطب را به سوی محصول جذب می کنند. رپورتاژ به نوعی از آگهی گفته می شود که به صورت گزارش و یا خبر در سایت گذاشته می شود.

ریپورتاژ از کلمه‌ی Advertisment Reporting، به معنای آگهی اخذ شده‌است. همانطور که در تبلیغات غیرمستقیم نیز اشاره شد، در ریپورتاژ نیز، نویسنده اقدام به نگاشتن موضوعی می‌کند که مخاطب تصور می‌کند به صورت غیرمستقیم و بی‌طرفانه نوشته شده‌است. همچنین تمامی سایت های این شبکه به صورت پیوسته تعداد زیادی بکلینک از سایت ها و سرویس های خارج این شبکه نیز دریافت می کنند و قدرت دامنه ها صرفا محدود به سایت های داخل شبکه نیست. انتشار محتوا در این شبکه به صورت اختصاصی برای ارائه خدمات سئو پیاده سازی شده است. ولی نکته مهم و اصلی این است که هیچ کدام از این دو سر طیف کار سختی نیست ! هرکسی بدون هیچ تجربه و هنری میتواند در خدمات دو سر طیف را ارائه دهد و فقط مهم این است که بازاریاب خوبی باشد که شما را متقاعد به خرید کند.

معرفی برخی از بهترین سایت ها برای ریپورتاژ اگهی :

اگر در سایت فناوری رپورتاژ منتشر می کنید، متن رپورتاژ خود را مرتبط با موضوع آن سایت بنویسید تا رپورتاژ شما طبیعی و یکدست با باقی مقالات آن سایت درنظر گرفته شود. جاب تیم یک پلتفرم خلاقانه جهت برند سازی شخصی و کسب درآمد مجله خبری مدرن بک لینک از طریق تولید محتوای تخصصی و با کیفیت است. در جاب تیم شما میتوانید یک رزومه قوی از خودتون در صفحه اول گوگل ایجاد کنید با افراد متخصص حوزه خود آشنا شوید و پیشنهادهای کاری جذابی از طریق کارفرماها دریافت کنید.

  • رپورتاژها معمولا در سایت های با آتوریتی و قدمت بالا قرار داده می شوند تا اعتبار زیادی به سایت مقصد انتقال داده شود.
  • درج متن‌های رپورتاژ در سایت‌های تبلیغاتی رایگان سبب می‌شود تا سئو سایت شما بهبود پیدا کند، همین امر سبب افزایش رتبه سایت شما در گوگل خواهد‌شد.
  • نکته مهم دیگر روانشناسی مخاطب است تا در حین خواندن متن یک رپورتاژ آگهی از آن زده نشود و از ادامه آن منصرف گردد.
  • شما باید نسبت به دیگر رقبا متمایز باشید تولید محتوای مربوط به کسب و کار برای کاربران وب میزان موفقیت برند شما را به شدت افزایش می دهد.
  • ریپورتاژ خبری یکی از محبوب ترین روش‌های تبلیغاتی است که می‌تواند در معرفی کسب و کارتان به‌صورت گسترده کمک کند که نسبت به دیگر روش‌ها مقرون به‌صرفه است.