ریپورتاژ یا رپرتاژ آگهی چیست؟ آیا باعث جریمه سایت نمی‌شود؟ | مدرن بک لینک

هیچ شحصی نمی تواند به خوبی یک سئوکار باتجربه و یا یک تیم سئو کاربلد برای سایت شما یک پلن و برنامه رپورتاژ آگهی عالی و موثر تنظیم کند. انتشار رپورتاژ آگهی برای هر سایت تکنیک ها و نکات مخصوص خودش را دارد. برای همین اگر با دقت و برنامه ریزی رپورتاژها اجرا نشود موجب اتلاف و هدررفت هزینه ها و زمان زیادی خواهد شد.

شما یک خبر تبلیغاتی را به سایت پر بازدید خواهید داد و برای وب سایت خود بازدید می خرید. این امر علاوه بر اثرات بسیار زیادی که در سئو دارد برای ساخت برند و شهرت آن نیاز بسیار موثر خواهد بود. اگر محتوا قوی باشد، خوانندگان حتی ممکن است آن را در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. تشویق مشتریان برای به اشتراک گذاری پست در رسانه های اجتماعی و تگ کردن شرکت شما، یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند، تبلیغ رپورتاژ خود و به دست آوردن محتوای تولید شده توسط کاربران از جانب مخاطبان است. محتوای تولید شده توسط کاربر یک ایده فوق‌العاده برای تولید محتوا است که به مشتریان و مخاطبان راضی این امکان را می‌دهد تا محصول شما را بازاریابی کنند.

سن دامنه سایت

رپورتاژی که دیده و خوانده نشود به نظرم مانند کلمه کلیدی است که در صفحه 2 می‌باشد. پس از آنکه استراتژیست محتوا اقدامات لازم را انجام داد، درخواست نگارش محتوا به کارشناس محتوا داده می‌شود. نگارش محتوا بایستی با توجه به موضوع سایت انتشار دهنده صورت گیرد، اگر قصد دارید در یک سایت حوزه IT رپورتاژ منتشر کنید، کل مقاله شما باید مرتبط با IT باشد.

  • کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.
  • بسیاری از وبمستران بعد از انتشار رپیورتاژ آگهی، نتیجه دلخواه را به دست نمی‌آورند و تصور می‌کنند این بی‌نتیجه بودن به علت نداشتن قدرت کافی است!
  • با این حساب تاکید می‌شود که در هنگام انتخاب سایت برای خرید ریپورتاژ آگهی، می‌بایست به دامین اتوریتی آن توجه داشته باشید.

البته که ریپورتاژ هم انواعی دارد و تعدای از آن ها رایگان بوده و تعدادی از آن ها نیز پولی هستند. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تکنیک ها و اصول ریپورتاژ نوشتن آشنا کنیم. اگر میخواهید به یک سئومستر حرفه ای و جدیدترین تکنیک های سئو را یاد بگیرید میتوانید در کلاس آموزش سئو آریا تهران شرکت کنید. در این کلاس ها به شما جدیدترین اصول و تکنیک های سئو از جمله ریپورتاژ نویسی آموزش داده میشود و در انتهای دوره مدرک فنی و حرفه ای به شما اعطا شده و برای ورود به بازار کار آماده میشوید. برای آن که بتوان ریپورتاژ را تعریف کرد نیاز است که در ابتدا به شیوه‌های کلی تبلیغات اشاره کنیم. می‌توانید برای مطالعه‌ی مقالات دیجیتال مارکتینگ از اینجا وارد شوید.

آزمون گویندگی یا ارسال نمونه کار

منتهی هرکسی یک سایتی رو برای خرید رپورتاژ آگهی معرفی میکنه و من واقعا گیج شدم. یکی از مهمترین مواردی که هنگام راه اندازی کمپین رپورتاژ آگهی باید بدان توجه داشته باشید، طبیعی بودن روند نگارش و قرارگیری لینکهای داخل متن است. با توجه به این که رپورتاژ نوعی تبلیغات پولی است، اگر گوگل متوجه کوچکترین مورد غیر طبیعی در رپورتاژ شود، قطعا شما را با پنالتی گوگل، جریمه خواهد کرد. بنابراین زمانی که رتبه سیمیلاروب سایت بهتر باشد، نشان دهنده این نکته است که بازدیدهای این سایت بیشتر است. به همین تناسب تعداد افراد بیشتری به رپورتاژ آگهی شما جذب خواهند شد. در این مرحله اگر در هنگام تولید رپورتاژ به مسائلی که گفته شد به درستی عمل کرده باشید، شاهد این موضوع خواهید بود که افراد بسیاری از طریق این سایت‌ها به سمت سایت شما روانه خواهند شد.

همیشه قبل از انتخاب سایت برای ریپورتاژ باید اعتبار سایت را بسنجید. سایت‌هایی که دارای دامین اتوریتی بالایی هستند برای گوگل بسیار مهم هستند و به خوبی می‌توانند تاثیر مثبت برای سایت شما داشته باشند. قیمت رپورتاژ آگهی در سایت های مختلف متغیر میباشد و فاکتور های زیادی تعیین کننده قیمت رپورتاژ آگهی میباشد. به طور کلی وقتی یک ساییت دامین اتوریتی بالایی دارد قیمت رپورتاژ آگهی در آن سایت با سایتی که دامین اتوریتی پایین تری دارد متفاوت خواهد بود. اگر هنوز ریپورتاژ نویسی و اصول سئو را به طور کامل بلد نیستید و میخواهید یک وبمستر حرفه ای بشید و به راحتی تمام امور یک سایت را مدیریت کنید میتوانید در دوره آموزش وبمستر آریا تهران شرکت کنید.

تمام ارزش یک رپورتاژ آگهی خوب در تولیدی و منحصربه‌فرد بودن آن است. به هیچ عنوان نباید رپورتاژ شما کپی باشد یا شباهت زیادی به نمونه های رپورتاژ آگهی دیگر داشته باشد. شما برای درک اعتبار و شهرت یک سایت می‌بایست به دامین اتوریتی آن سایت توجه داشته باشید.دامین اتوریتی معیاری می‌باشد که توسط سایت MOZ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

شما فرض کنید یک فرد خیلی معتبر در شهر زندگی میکند که همه به او اعتماد دارند و هرچیزی که میگوید برای مردم حکم بالایی دارد. اگر این فرد یک نفر را تایید کند قطعا همه به آن فرد اعتماد میکنند و روی او جور دیگری حساب میکنند. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

این طبقه‌بندی را هم نسبت به کل جهان و هم نسبت به کشور مبدا تعیین می‌کند. به طور مثال رتبه سایت‌های ایرانی را هم در میان کل سایت‌های دنیا و هم در میان کل سایت‌های ایران نمایش می‌دهد. اگر نوشتن مجله خبری مدرن بک لینک آگهی به درستی انجام شده باشد و اصول تبلیغ نویسی در آن رعایت شده باشد میتوانید این اطمینان را هم داشته باشید که در این حوزه میتوانید کاربرانی که ریپورتاژ شما را مشاهده میکنند را به مشتری تبدیل کنید.

آموزش نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی رایگان + مزایا و معایب