ریپورتاژ یا رپرتاژ آگهی چیست؟ آیا باعث جریمه سایت نمی‌شود؟ | مدرن بک لینک

گوگل به طور کلی با لینک هایی که در ازای پرداخت پول منتشر می شوند، مشکل دارد و با این کار می خواهد همه سایت ها به طور طبیعی لینک سازی کنند. به همین دلیل اگر احساس کند که لینک شما در سایتی خریداری شده است، آن را پاک کرده و یا شما را جریمه خواهد کرد. این مورد درسئو سایتشما تاثیر مستقیم گذاشته و باعث بهبود رتبه آن می شود. هر چه سئوی سایت بهتر باشد افراد زیادی را به مطلب شما هدایت می کند . ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ تمام خدمت هستیم که کلیه خدماتی که کسب و کارشما، برای رشد در فضای دیجیتال به آنها نیاز دارد را برنامه ریزی و اجرا میکنیم. به هیچ عنوان از مجله خبری مدرن بک لینک تکراری برای سایت‌های مختلف استفاده نکنید، زیرا هیچ تاثیری در رتبه‌بندی سایت شما نخواهند شد.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله “رپورتاژ چیست و چگونه آن‌ها را تهیه کنیم؟” رانیز مطالعه کنید. درگاه پرداخت اینترنتی یکی از پارامترهای تاثیرگذار در تجربه مشتری است! چون من حقیقتش با بررسی هایی که کردم به آژانس بازاریابی نوین رسیدم.

  • تبلیغات کلیکی یعنی تبلیغ شما در هزاران سایت پربازدید نمایش داده می‌شود و فقط در ازای تعداد کلیک‌ها هزینه پرداخت می‌‌کنید.
  • دانشگاهی از بهترین نوع بک لینک و رپورتاژ می باشند زیرا یک سایت مهم و آموزشگاهی شما را تایید کرده و نه یک سایت معمولی یا کم اعتبار.
  • منتشر می شوند و چون گوگل آنها را در زمینه مرکز آموزش معتبر می شناسد لینک گرفتن از این سایت های دانشگاهی بسیار مفید و اعتبار دهنده هست.
  • یکی از اصلی‌ترین انواع آن که جزو قدیمی‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها نیز به حساب می آید، ریپورتاژ خبری تلویزیونی است.
  • در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تکنیک ها و اصول ریپورتاژ نوشتن آشنا کنیم.

سعی کردم هرآنجه که نیاز دارید راجع به رپورتاژ بدانید را به شما بگویم. روی صحبتم در اینجا بیشتر با کارشناسان SEO هست، باید به این نکته توجه کنید که استفاده مداوم از یک تکنیک نمی تواند منجر به موفقیت رشد سایت شما در رتبه بندی گوگل شود. حالا این یعنی چه؟ یعنی در صورتی که سایت شما از لحاظ UI/UX وضعیت خوبی ندارد یا ایراداتی دارد که کاربران نمی توانند با سایت به راحتی کار کنند، تمرکز دائم در لینک سازی نمی تواند راه گشا باشد. SEO غنی تر از هر زمان دیگری است، برای موفق در SEO سایت بایستی تمام فاکتور ها را بالانس کنید تا به موفقیت برسید. کار در شبکه های اجتماعی، لینک سازی، ورودی مستقیم به سایت، محتوا و Ui/UX سایت همه و همه این موارد بایستی با هم بالانس باشند تا سایت شما به خوبی رشد کند.

اگر کاربان زیادی به آن صفحه هدف وارد شوند و خیلی زود از آن خارج شوند نشان میدهد که آن صفحه چندان جذاب نیست و این امر نیز میتواند تاثیر منفی روی سایت تان داشته باشد. پس باید دقت داشته باشید که در چه سایتی برای کلمات سایت تان ریپورتاژ میخرید تا این بک لینک ها تاثیر منفی در سئو سایت تان نداشته باشد. معمولا قیمت رپورتاژ آگهی برای پکیج ها از ۶۰۰هزار تومان به بالا میباشد اما اگر بخواهید در سایت های مجزا این ریپورتاژ ها را ثبت کنید باید هزینه ای در حدود ۳۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان بسته به اعتبار سایت رپورتاژ آگهی متغیر میباشد.

وقتی ساید ریپورتاژ اعتبار و دامین اتوریتی بالایی داشته باشد شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که حداقل ریپورتاژ شما اگر تاثیر مثبتی هم نداشته باشد حداقل تاثیر منفی نخواهد داشت. اصول نوشتن ریپورتاژ این است که در این کار تبلیغات خود را خیلی واضخ و مستقیم انجام ندهید و سعی کنید به گونه ای معرفی محصولات و خدمات داشته باشید که اول از همه جذب کاربان را به همراه داشته باشد. در این حوزه پیشنهاد میکنیم آموزش تبلیغ نویسی شرکت کنید و تلاش کنید از بهترین تکنیک های تبلیغات در دنیای امروز استفاده کنید.

ناشران همچنین ممکن است محتوای کوتاه را انتخاب کنند، به این معنی که رپورتاژ باید مختصر باشد و فقط از یک عکس، عنوان و چند پاراگراف کوتاه تشکیل باشد. اعم از اینکه یک رپورتاژ آگهی ۲۰۰ کاراکتر باشد یا ۲۰۰۰ کاراکتر، بازاریابان باید خود را مجبور کنند تا حد امکان آن را کوتاه بنویسند. مشغول حواشی و جزئیات نشوید و فقط تا آن جایی که لازم است، ارزش را به مخاطب خود انتقال دهید. با انتخاب منبع انتشاراتی مناسب، رپورتاژ شما به مخاطبانی نشان داده خواهد شد که بیشترین علاقه را به حوزه فعالیت شما دارند.

نمونه کارهای گرافیکی

ریپورتاژ خبری نسبت به برخی از روش‌های دیگر، باتوجه به تاثیری که میگذارد هزینه ی مناسب تری دارد و حتی اگر ریپورتاژ آنقدر قوی و جذاب باشد که بتواند مخاطبان بیشتری جذب کند، بسیاری از کانال‌های توزیع محتوا آن را منتشر خواهند کرد. شما با یک هزینه معقول می‌توانید پیام خود را به گوش مخاطبان هدف‌تان برسانید و نرخ تبدیل و وضعیت سئوی سایت را بهبود بخشید. رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش های تبلیغات برای لینک سازی خارجی وب سایت،معرفی محصول،جذب مخاطب و افزایش اعتبار دامین وب سایت است. ریپورتاژ آگهی باید فاقد غلط املایی باشد زیرا در صورت وجود غلط‌های املایی فضای بدی را برای مخاطبان ایجاد می‌کند و موجب می‌شود که مخاطبان از خواندن بقیه مطالب شما خودداری کنند. از کلماتی که در گوگل پر تکرارهستند بیشتر استفاده کنید این کار سبب می‌شود متن شما بازدید بیشتری داشته باشد. همانطور که مشاهده می‌کنید نوشتن نیاز به تجربه و مهارت دارد و بهتراست که توسط افراد با تجربه در این زمینه تهیه شوند.

همانطور که شرکت های بزرگ مواد غذایی در کشور، میلیاردها تومان بابت تبلیغات تلویزیونی و حتیتبلیغات گوگلهزینه کرده اند. شما هم می توانید با توجه به بودجه ای که دارید (هر چند کم)، از قابلیت های مختلف اینترنت برای تبلیغات استفاده کنید. ریپورتاژ در واقع یک تبلیغات بر پایه محتواست که در سایت های پر بازدید منتشر می شود تا از اعتبار آن ها برای سایت شما استفاده کند. این کار توسط یک سری بک لینک که در ریپورتاژ می دهید، اتفاق می افتد. یکی دیگر از قالب های تولید و انتشار رپورتاژ آگهی استفاده از تصویر است.

زمانی که رپورتاژها به شکل اصولی و درست نوشته شود، به بازاریابان کمک می کند تا ارتباطات معتبری با مخاطبان هدف خود برقرار کنند. قرار نیست به صورت مستقیم تبلیغاتی را منتشر کنیم و ما همان طور که از نام ریپورتاژ آگهی پیداست، به دنبال این هستیم که اطلاع رسانی، تبلیغات و ایجاد ارتباط با مخاطبان هدف از طریق متنی که ماهیت خبری و مقاله‌ای دارد انجام شود. امروزه که مخاطبان زیادی در فضای اینترنت حضور دارند، بازاریابی هم رنگ و بوی دیگری گرفته و شاهد استفاده از ابزارهای تبلیغات دیجیتال هستیم.

سوالات متداول ثبت رپورتاژ دانشگاهی edu

استفاده از عکس‌های باکیفیت و زیبا در متن می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. قرار دادن عکس در متن سبب می‌شود تا مخاطبان کم‌تر خسته شوند و به متن شما توجه بیشتری کنند. اگر مخاطبان متوجه اغراق یا دروغ شما شوند دیگر به شما اعتماد نخواهند‌کرد و این خسارت جبران‌ناپذیری است. همان‌طور که مشاهده کردید نوشتن متن‌های رپورتاژ کار آسانی نیست و شما برای نوشتن این متن‌ها باید تجربه و مهارت داشته باشید. من با توجه به تحقیق و بررسی هایی که کردم، تصمیم دارم رپورتاژ آگهی برای سایت خودم که تو حوزه گیم هست ثبت کنم.