سئو چیست؟ راهنمای گام به گام سئو سایت در 2023 نردبان | مدرن بک لینک

سئوی خارجی به شما کمک می کند تا بین سایت خود و سایر سایت ها پیوند برقرار کنید. در هنگام طراحی URL خود، همیشه در مورد آنچه که برای موتور جستجو و همچنین کاربر بهترین است، فکر کنید. اگر URLهای شما مبهم و شامل کلمات نامناسب باشند، افراد و نیز موتورهای جستجو آن را درک مجله خبری مدرن بک لینک نمی ‌کنند. برای ایجاد URL مناسب، خلاصه مقاله خود را در قالب چند کلمه در حد امکان بگذارید. این امر باعث می ‌شود صفحه شما برای کاربر جذاب تر و برای گوگل قابل درک شود. قرار دادن واژگان جستجوی مرتبط در URL خوب است، اما از استفاده بیش از حد کلمات کلیدی دوری کنید.

جستجو ها امروز توجه کمتری به عبارات کلیدی دارند و بیشتری به زبان طبیعی توجه دارند. رفتار کاربران، تاریخچه جستجو، محل جغرافیایی کاربران و دستگاه های موبایل اهمیت بیشتری پیدا کرده است. از سوی دیگر رقابت برای کسب رتبه برای کسب و کارها روز به روز دشوار تر می شود. اما با این حال هنوز محتوای با کیفیت و بک لینک های با کیفیت، طراحی سازگار با سئو، زمان بازدید کاربران برای سئو اهمیت و جایگاه مهمی دارد.

البته این 3 گام می‌توانند به صورت موازی نیز پیش بروند که نیاز به تخصص بیشتری برای انجام این موضوع است. سئو به شما کمک می‌کند تا بتوانید نردبان ترقی را طی و از رقبای خود پیشی بگیرید. این کلمه انگلیسی زمانی ساخته شد که فرآیند رسیدن یک سایت به رتبه‌های اول گوگل تبدیل به عملیاتی شد که می‌توان با اجرای آن رتبه‌های خوبی در گوگل کسب کرد. خزیدن، نمایه‌سازی و رتبه‌بندی راه‌های گوگل برای یافتن صفحات در سراسر وب و افزودن آن به پایگاه داده‌اش برای نمایش … اگر صاحب وب سایت خوب هستید، حتما محتوا را می شناسید.به احتمال زیاد با اصطلاح سئو به نام محتوای ضعیف … تصاویر می‌توانند ارتباط و مناسب بودن نوشته‌هایتان را برای خزنده‌های موتورهای جستجو روشن سازند.

این الگوریتم در سال 2016 نتایج جستجو در حوزه سلامت، پزشکی و سبک زندگی را دگرگون کرد. گوگل علت رونمایی از این الگوریتم را حفاظت از اطلاعات پزشکی کاربران و جلوگیری از اطلاعات اشتباه در این حوزه اعلام کرده است. اگر بگوییم که شاهکار الگوریتم‌های گوگل همین الگوریتم است، گزاف نگفته‌ایم. این الگوریتم بر پایه یادگیری ماشین می‌باشد و سایت‌ها را بر اساس رفتار کاربران و میزان خوش‌آمد و رضایت آنها در صفحه نتایج بالا و پایین می‌کند. فراموش نکنید که در این شرایط، رزومه تخصصی فردی که استخدام می‌کنید بسیار مهم است.

  • به این معناست که فایل یا صفحه درخواستی، توسط سرور پیدا نشده است.
  • تمام این مقالات را می‌توانید در بخش آکادمی سئو ببینید و مطالعه کنید.
  • در این ریدایرکت به گوگل می گویید که قصد دارید به صورت موقت، صفحه موردنظر خود را به یک صفحه جدید انتقال دهید.
  • طی فرآیند سئو وب سایت در کمتر از 1 سال توانستیم تعداد ورودی‌ها وب سایت را به صورت میانگین به روزی 100 تا برسانیم و این عملکرد بسیار شگفت انگیز بوده است.
  • آکادمی دی ام روم در محتوایی جامع به محتوای باکیفیت از نظر گوگل پرداخته است که حتما پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این مقاله ارزشمند را از دست ندهید.
در این بین ربات‌ها تمامی محتوای صفحه از جمله متن، تصاویر، ویدیو و پادکست‌ها را طبق دستورالعمل‌های پیشفرض بررسی می‌کنند. عکس می‌دونید چرا اهمیت داره؟ مهمترین دلیلش رفتار کاربران هست. یعنی اینکه کاربران اینترنت به پست‌هایی که حاوی عکس‌های مرتبط و زیبا هستند علاقۀ بیشتری نشون می‌دن.

چند وقت یک بار وب‌سایت خود را بهینه کنم؟

یک ساختار اصولی می‌بایست به کاربر کمک کند تا باکمترین کلیک به صفحه هدف خود دست پیدا کنند و از سوی دیگر بتوانند موقعیت خود در سایت پیدا کنند و درصورت نیاز به صفحه ورودی خود بازگردند. در نتیجه کاربران سریعا این صفحه را بسته و وارد سایت دیگری می‌شوند. در صورت مکرر بودن این کار توسط کاربران، به اصطلاح نرخ پرش سایت افزایش یافته و کم‌کم رتبه صفحه افت خواهد کرد. در صورتی که رقابت برای رتبه در یک کلمه کلیدی زیاد باشد، هر سایتی که هزینه بالاتری را پرداخت کند در جایگاه بالاتری ظاهر خواهد شد. سایت‌های تبلیغاتی باید دقت کنند که اگر محتوای صفحاتشان از استاندارد یا کیفیت لازم برخوردار باشد، با وجود لینک دادن به سایت‌های خارجی جریمه نخواهند شد؛ پس اولویت با کیفیت محتواست. بعد از اضافه شدن الگوریتم مرغ مگس‌خوار به گوگل، تعداد زیادی از سایت‌هایی که بیش از حد از یک کلمۀ کلیدی خاص استفاده کرده بودند جریمه شدند و جایگاه خوبشان را در گوگل از دست دادند.

مهمترین و موثر ترین عامل در سئو، تولید محتوای باکیفیت مطابق با استانداردهای روز گوگل می باشد. وب سایت شما را ارزیابی کرده و وضعیت فعلی سایت را در قالب یک داکیومنت با عنوان ارزیابی سئوی سایت، تدوین کرده و یک نسخه از داکیومنت را نیز به شما ارائه می دهیم. سئوی سایت شما در این 5 مرحله انجام می شود سپس برای ماندگاری رتبه سایت شما در گوگل، یک دوره آموزش سئوی رایگان برای سازمان شما برگزار می گردد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر راجع به هزینه سئو به صفحه ”هزینه سئو سایت” وب سایت ما مراجعه کنید. شما می توانید به کمک کارشناسان سئو ما در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید و کسب و کار خود را متحول کنید. اگر در استفاده از کلمات کلیدی در نوشته های خود زیاده روی کنید ، تاثیر منفی بر سئو سایت شما خواهد داشت و امکان جریمه شدن از طرف گوگل هم وجود دارد.

خدمات سئوی سایت