سئو SEO چیست؟ راهنمای جامع بهبود سئوی سایت به زبان ساده آکادمی کاپریلا | مدرن بک لینک

اما برای زدن لینک و مشاهده، به بخش نمونه‌کارها مراجعه فرمایید. فعالیت در شبکه های اجتماعی ، علاوه بر این که باعث معروف شدن برند شما می شود. این بخش را می توان پرهزینه ترین بخش سئو دانست که باعث بالا رفتن هزینه های سئو ، به میزان قابل توجهی می شود. میزان محتوای تولید شده در هر موضوعی ، بستگی به محتواهای تولید شده توسط رقبای جدی شما در آن موضوع دارد. ما با ابزار تجربه، مطالعات پیوسته و بروز رسانی دانش خود، به الگوریتم های روز گوگل و تغییرات آن دسترسی داریم. سلام دوست عزیز ویدیوهای آموزشی ما رو مشاهده کنید، درباره تاثیر ویدیو بر سئو توضیح دادیم.

بهینه سازی سئو سایت

لازم به ذکر است که زمان بیشتری طول می‌کشد تا صفحات دینامیک در مقایسه با صفحات استاتیک بارگذاری شوند. پس موتور‌های جستجو نمی‌توانند صفحات یتیم را توسط لینک‌ها پیدا کنند. در‌نتیجه، ایندکس نشده مجله خبری مدرن بک لینک باقی می‌مانند و هرگز در صفحات نتایج موتور‌های جستجو نمایش داده نخواهند شد. به گونه‌ای که حتی اگر صفحات یتیم شما در نقشه سایتتان فهرست شده باشند، همچنان برای سئو یک مشکل بحساب می‌آیند.

۱- قابلیت خزیدن (Crawlability): امکان دیده شدن صفحات توسط گوگل

پشتیبانی از HTTP/2 تاثیر بسزایی در بارگذاری سریع‌تر سایت شما خواهد داشت. برای بررسی اینکه آیا هاست کنونی سایت شما از این پروتکل پشتیبانی می‌کند یا خیر به این لینک رفته و آدرس سایت خود را وارد کنید. سایت نردبان در تست جی تی متریکس در ۴ دهم ثانیه بارگذاری شد.

نمونه هایی از مواردی که ممکن است به آن پیوند دهید شامل آمار، اینفوگرافیک، ویدیو و غیره است. گوگل و سایر موتورهای جستجو برای کاربران ارزش قائل هستند و می‌خواهند مرتبط ‌ترین نتایج را نشان دهند. بنابراین گوگل ارتباط محتوای شما و محبوبیت آن را بهتر درک می‌کند و منجر به رتبه بالاتر می شود. سایت هایی که به آنها پیوند می دهید شما را به موتور جستجو توصیه می کنند. این باعث افزایش کیفیت سایت شما می شود و کمک می کند تا سایت شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ تقاضا و بازدید بیشتری داشته باشد. هنگام انجام فرآیند بک لینک سئو خارجی باید به نکاتی توجه کرد.

برای پیاده سازی بخش سوالات متداول یا هر مدل نشانه گذاری دیگری پیشنهاد میکنیم از افزونه ها استفاده نکنید. اگر قادر به کدنویسی هستید خودتان در سایت اجرا کنید در غیر اینصورت به یک متخصص ارجاع دهید تا این کار را به درستی و متناسب با اهداف شما انجام دهد. برای دریافت خدمات در حوزه سئو پیشنهاد میکنیم در ساعات اداری با بخش مشاوره وبسیما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در این زمینه دریافت کنید.

  • بهتر است بگوییم قبل از شروع سئو کمی با بازرایابی و سپس کمی با بازرایابی محتوا آشنا شوید.
  • افرادی که به وب ‌سایت شما آمدند، دقیقاً مخاطب هدف شما می باشند.
  • در حقیقت گوگل به دنبال نمایش بهترین محتوا به کاربر است و بهترین محتوا لزوما متنی نیست که کلمه کلیدی بارها در آن تکرار شده است.
  • ایندکس‌ها شامل تمام اطلاعاتی هستند که موتور‌های جستجو قادر به جمع آوری آن‌ها از وب سایت‌ها بوده‌اند.