قیمت صافکاری ماشین در کرج اجرت پی دی ار با کیفیت بالا ۱۴۰۲ | mehrariya

یک فرآیند نسبتا جدید که باعث از بین رفتن گودی های جزئی و آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل می شود را PDR می نامند که به معنی تعمیر تو رفتگی بدنه خودرو می باشد. در زمانی که بدنه خودر دچار آسیب و رنگ بری شده باشد ، صافکار و نقاش حرفه ای آن را به وضعیت اولیه باز می گرداند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با شناخت ابزار موجود می توان به نتایج خیلی بهتری دست پیدا کرد. در حال حاضر انواع برندهای ابزار صافکاری PDR تولید شده و به بازار عرضه می شوند. از برندهای چینی، ایرانی، ترکیه ای و تایوانی گرفته تا برندهای معروف آمریکایی.

درباره ی روش کار صافکاری پی دی آر PDR بیشتر بدانید

همینطور این روش از صافکاری بدون رنگ به عنوان تکنیکی برای صافکاری هم صافکاری بدون رنگ pdr شناخته می شود. صافکاری بدون رنگ روشی است که در آن با دقت عمل بالای اپراتور از ریزش رنگ بدنه اتومبیل جلوگیری به عمل می آید. زمانی که سطح رنگ اتومبیل دست نخورده باشد، می توان با استفاده از PDR طیف گسترده ای از آسیب ها را تعمیر کرد و از این روش می توان بر روی هر دو صفحه آلومینیومی و فولادی استفاده کرد. میله های پی دی آر به سه دسته مختلف تقسیم بندی می شوند که شامل میله چرخشی، میله اهرمی‌ و میله دم ماهی است. در این صورت صافکار بعد از فرآیند صافکاری، خودرو را به یک نقاش می دهد تا با نقاشی فرایند صافکاری را به اتمام برساند. صافکاری بدون رنگ برای زمانی می باشد که بدنه خودرو دچار ریزش رنگ و پریدگی رنگ نشده باشد و یا در آسیب شدیدی به بدنه وارد نشده باشد که طوری باشد که در هنگام صافکاری رنگ بدنه خودرو آسیب ببیند.

  • باید بگوییم که این امر با صافکاری آنلاین خودرو میسر است؛ که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.
  • به این صورت که بعد از گرم کردن چسب به کمک تفنگ حرارتی، سطح مورد نظر خود را با آن پوشش می دهید و از انواع ابزار و تجهیزات صافکاری استفاده می کنید.
  • صافکاری pdr با کیفیت ، همراه با جزئیات حرفه ای، می تواند وسایل نقلیه را با کمتر از 500 دلار به شرایط نمایشگاه بازگرداند.
  • اگر چه برای بخشهای رنگ شده، از کد رنگ یکسان با سایر سطوح بدنه استفاده می‌شود، اما چون رنگ اصلی بدنه در اثر نور خورشید و اکسیداسیون زرد و مات می‌شود، تفاوت بخش رنگ شده با سایر سطوح بدنه اغلب کاملا آشکار می‌باشد.
  • در این روش، برای حذف خط و خش‌های سطحی بدنه خودرو از ابزارهایی مانند تکه های پلاستیکی، چوبی و یا فلزی با قسمت صافی و براق استفاده می شود.
اگر دنبال یک صافکاری حرفه ای میگردید به استارلوکس مراجعه کنید. کار صافکاری با بهترین و بالاترین کیفیت خود صورت گرفته و به پایان رسیده است و حال نوبت جزییات است. برای مثال اگر قسمتی که دچار آسیب شده بود نیاز به رنگ داشت، بعد از صافکاری، لیسه گیری انجام میشود.

از مزیت های این نوع صافکاری این است؛ که افت قیمت خودرو به کمترین حد خود است. در برخی از تصادفات آسیب بیشتر از حدی است؛ که قطعه صافکاری شود و صافکار باید قطعه مربوطه را تعویض کند. گفتی است در هنگام تصادف ممکن است به قطعاتی مانند سپرها، سر شاسی، سینی ها، سقف، درها، گلگیرها، در صندوق، کاپوت و … صدمه وارد شود. خدمات صافکاری استارلوکس شامل انواع خدمات صافکاری اتومبیل مانند رنگ آمیزی، تعمیرات بدنه، تعویض قطعات خودرو و جایگزینی شیشه های خودرو است.

صافکاری PDR ) Paintless Dent Repair )

قیمت صافکاری ماشین در کرج اجرت پی دی ار با کیفیت بالا ۱۴۰۲ | mehrariya

ابزارهای صافکاری طراحی ساده ای دارند ، بسیاری از دندانه زدا را می توان در نیم ساعت تمام کرد. گاهی اوقات، فرورفتگی ها به ضربه زدن نیاز دارند تا لکه های بلند در ترمیم را از بین ببرد و ظاهر صاف را به آن بازگرداند. اگر فرورفتگی وسیله نقلیه شما کوچک است و به‌راحتی می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد، تکنسین از طریق یک میله فلزی در پایین فرورفتگی فشار ایجاد می‌کند تا بتوان آن را به‌جای خود بازگرداند.