لیست 100 سایت برتر بک لینک رایگان | مدرن بک لینک

به خصوص که معمولاً این شبکه‌ها از اسم و رسم خوبی برخوردار بوده و تعداد کاربران زیادی دارند. همان طور که متوجه شدید، بک لینک‌ها در واقع کاربران را از سایتی به سایت دیگر هدایت می‌کنند. به عبارت بهتر، بک لینک‌ها دریچه‌هایی برای حرکت کاربران در فضای نت هستند.

گوگل چطور اعتبار بک لینک را تعیین میکند؟

و اینکه اگر ممکنه برای لینک سازی تو سایت های خارجی یه مقدار توضیح بیشتر بدین. یا یک ویدئو با مثال از لینک سازی تو چند تا از این سایت های خارجی خیلی کمک کننده خواهد بود. این مورد کاملا به این بستگی دارد که سایت شما چند وقت است فعالیت دارد و قبلا چه تعدادی بک لینک برای آن ساخته شده است.

بک لینک سوشیال بوکمارک

این برنامه همچنین شامل اطلاعات تماس و مشخصات اجتماعی برای هر مشتری است. این خیلی مهم است که شما مقاله خود را در جایی بارگذاری کنید، که نیاز مخاطب باشد. به طور مثال بارگذاری مقاله ای در زمینه وردپرس در سایتی با موضوع آشپزی و خلاقیت اشتباهی محض است. سایت انتخابی من باید دارای مخاطبان زیادی در زمینه مرتبط با کسب و کار من باشد. شما حتی می توانید از این سایت ها برای جمع آوری دیتای واقعی استفاده کنید و با انجام نظرسنجی های مهم، اطلاعات مورد نیاز درباره ی کاربران و مخاطب هدف خود را بدست آورید.

این حالت زمانی رخ می‌دهد که کسی محتوای شما را از طریق جستجو، شبکه‌های اجتماعی یا راه‌های دیگر پیدا کند و سپس تصمیم بگیرد به محتوای شما لینک بدهد. به عبارت دیگر، بک‌لینک‌هایی که به این روش مجله خبری مدرن بک لینک به دست می‌آیند، ارگانیک (طبیعی) هستند. برای افزایش شانس گرفتن چنین بک‌ لینک‌هایی باید اطمینان حاصل کنید که محتوایی که تولید می‌کنید، با کیفیت است و برای کاربر جذاب و مفید خواهد بود.

  • می‌خواهیم با طراحی وب‌سایت‌های کاربرپسند، تولید محتوای مفید و خدمات سئو حرفه‌ای به فضای وب فارسی خدمتی کرده باشیم.
  • این پکیج شامل 25سایت قوی با قدرت دامنه بالا میباشد رپورتاژهای منتشر شده در این پکیج از قدرت صفحه بالایی برخوردار خواهند شد که به منظور افزایش کیفیت سئو و لینک سازی دائمی وبسایت شما بسیار موثر است .
  • با استفاده از این ابزار جستجوگر لینک، هر بار یک صفحه پیوندهای خراب را جستجو کنید.
  • لینک‌دادن در انجمن‌ها و صفحه‌های پرسش و پاسخ بسیار متداول است.
ولی اگر این بک لینک ها از سایت‌هایی با موضوع سفر، گردشگری و خرید بلیت باشد، اثرگذاری بهتری در جایگاه شما می‌گذارد. اگر می‌خواهید بک لینک تضمینی و موثر و کاربردی داشته باشید، بطور کلی لینک گرفتن از سایت های ضعیف و با آتوریتی پایین را فراموش کنید. پیشنهاد ما خرید بک لینک دائمی و قوی با استفاده از انتشار رپورتاژ آگهی از طریق پلتفرم تریبون است.