معرفی بازی های play to earn، کسب درامد از بازی در فضای کریپتو بلاگ والکس | حسینی فایننس

اگر بتوانید درست پیش‌بینی کنید امتیاز بالاتری می‌گیرید و کارت‌های شما امتیاز بالاتری می‌گیرند؛ در ادامه می‌توانید با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید و تیم خود را ارتقا دهید. در مورد درآمدزایی هم شما می‌توانید کارت بازیکنی که ارتقا پیدا کرده را به صورت NFT و با قیمت مناسب به فروش برسانید. برای ورود به دیسنترالند و درآمدزایی نیاز است تا حداقل یک زمین داشته باشید تا بتوانید NFT در آن قرار دهید و آن را قوی کنید و نهایتاً به فروش برسانید. بازی اینفینیت فلیت اینفینیت فلیت بازی چندنفره و فضایی است و روی لایه‌ی دوم (سایدچین) بلاک چین بیت کوین قرار دارد و تا اواخر ۲۰۲۱ (پاییز ۱۴۰۰) عرضه خواهد شد.

رشد بازی های ارز دیجیتال

در این بازی بازیکنان می‌‌توانند کارت‌های مختلفی از بازیکنان فوتبال سراسر جهان را خرید و فروش کنند و برای خود یک تیم مجازی را تشکیل بازی های کریپتویی بدون سرمایه اولیه بلاگ حسینی فایننس دهند. این بازی از تکنولوژی بلاک‌چین مبتنی بر شبکه اتریوم استفاده می‌کند و توسعه آن در سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود. بازیکنان می‌توانند در این بازی مدیریت یک تیم فوتبال شامل ۵ بازیکن را که توسط کارت‌های بلاک‌چینی تشکیل شده‌اند، به‌عهده بگیرند. این روزها حسابی بازار درآمد غیر ریالی داغه و کسب درآمد از ارز دیجیتالهم از راه های مختلفی امکان پذیره! بازی های کریپتویی یکی از این راه های کسب درآمد دلاری از ارز های دیجیتال هستش. در واقع شبکه بلاکچین که ارز های دیجیتال از اون طریق اجرا میشن، امکان کسب درآمد از بازی های آنلاین رو هم فراهم کرده.

  • در فضای کسب درآمد با بازی ارز دیجیتال اکنون اکسی اینفینیتی پرچمدار است و جزو بهترین بازی های کریپتویی محسوب می‌شود.
  • سازندگان در این بازی حالت‌های مختلفی را برای تجربه کردن قرار داده‌اند.
  • همسایه‌ام آلیس یک بازی مالتی‌پلیر است که هر کسی می‌تواند در آن به خرید و تملک جزیره‌های مجازی، جمع‌آوری و ساخت آیتم‌های هیجان‌انگیز و آشنایی با دوستان جدید بپردازد.
  • بدین صورت که برای تجربه حالت PvP توکن FUSD و برای تجربه حالت PvE توکن PVU مورد نیاز است.
  • آن‌ها می‌توانند کنترل بیشتری بر دارایی‌های خود داشته باشند و درنتیجه با علاقه‌ی بیشتری بازی کنند.
تا امروز تعداد کمی بازی کریپتویی با قابلیت مالتی پلیر توسعه‌ یافته‌اند. بعد از حرفه‌ای شدن در این بازی قادر خواهید بود تیم‌هایی متشکل از قهرمانان منتخب خود ایجاد کنید و سپس به تقویت نیروهای آن‌ها برای کسب آمادگی بیشتر در نبردها بپردازید. تنها در صورت به کار بستن استراتژی‌های مبارزه‌ای مناسب پیروز نبردها خواهید بود، وگرنه مغلوب حریف‌های خود می‌شوید.

ترید ارز دیجیتال چیست؟ آموزش ترید در صرافی های خارجی و داخلی

البته NFTهایی که می‌خواهید به فروش برسانید نیز می‌توانید به صورت اتریوم یا دیگر ارزها نیز بفروشید. بازی گادزآنچیند از دیگر بازی‌های کریپتویی است که توانسته سر و صدای زیادی در کریپتوکارنسی به راه بیندازد و رقیب اصلی بازی اسپلینترلندز است. گادز آنچیند نیازی به سرمایه اولیه ندارد و می‌توانید به صورت رایگان وارد آن شوید اما برای اینکه به درآمد برسید و نخواهید پولی بدهید باید به مقدار زیادی بازی کنید.

معرفی بازی های play to earn، کسب درامد از بازی در فضای کریپتو بلاگ والکس | حسینی فایننس

با پیروزی در برابر رقیبان می‌توانید کارت جایزه بگیرید یا توکن گادز به عنوان ریوارد کارنسی به شما داده شود. سپس می‌توانید کارت‌ها را با هم ترکیب کنید و از آن‌ها NFT بسازید و در نهایت از طریق مارکت بازی به درآمد برسید. اسپلینترلندز برای همه آن‌هایی مفید است که به بوردگیم‌های کارتی علاقه دارند، این گروه از بازیکنان می‌توانند بی‌شمار کارتی که در این بازی در اختیارشان قرار گرفته را بردارند و با دیگر بازیکنان بجنگند. بازی بیگ تایم بازی بیگ تایم در سبک RPG است که استارتاپی به نام Big Studios با ۲۱ میلیون دلار هزینه آن را توسعه داده.