نحوه برای نشان دادن بهترین کارت گرافیک شما از صفر به قهرمان

AMD این کارت را بهعنوان رقیبی برای RTX 3060 عرضه کرد. این کارت از لحاظ عملکرد، قابل قیاس با RTX 3070 و RTX 3060 Ti است. در حقیقت میتوان گفت بین این دو کارت قرار میگیرد چرا که از RTX 3060 Ti سریعتر و از RTX 3070 کمی آهستهتر است. این کارت از NVLink پشتیبانی میکند و دارای 24 گیگابایت ویرم است که در بسیاری از نرمافزارهای حرفهای میتواند کارساز باشد. با انجام دادن این فعالیتها، عکس خود را سئو کردهاید و میتواند به شما برای کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و افزایش کاربر کمک شایانی کند. این لپتاپ درست بالای کیبورد دارای یک نمایشگر 14 اینچی لمسی است که میتواند کمک زیادی بهشما کند. با این همه، این کارت به دلیل قیمت مناسبی که دارد میتواند انتخاب بسیار خوبی برای تعداد زیادی از گیمرها باشد. در فهرست بهترین کارت گرافیک گیمینگ در سال 2022 که در ادامه ارائه میکنیم، تلاش کردیم تا جدیدترین کارتها را معرفی کنیم؛ چرا که حالا قیمت آنها به اندازهای کاهش یافته که خریدشان منطقی باشد.

گرافیک RX 6800 XT بهترین کارت گرافیک گیمینگ در سال ۲۰۲۲ است که قرمزها وارد بازار کردند. بدون یک کارت گرافیک قدرتمند، حتی با قدرتمندترین پردازندهها نیز نمیتوانید بازیهای روز دنیا را اجرا کنید. البته اگر توانستید نسخه Ti را با قیمت مناسبی تهیه کنید، بهتر است به سراغ همان کارت بروید ولی اختلاف قیمتی که بین آنها وجود دارد سبب شده این مدل یا حتی کارتهای AMD، ارزش خرید بیشتری داشته باشند. در عصر ویکتوریا رشد اصلی در میان طبقهٔ متوسط جامعه بود که در مشاغل خود از مرخصی برخوردار شده بودند و میتوانستند به سفرهای تفریحی بروند و حتی مدتی در سفر اقامت هم داشته باشند. البته اگر رهگیری پرتو و DLSS برایتان مهم باشد، RTX 3060 Ti انتخاب بهتری خواهد بود. کارت Radeon 9700 Pro با فاصلهی زیادی نسبت به رقبا، سریعترین کارت در دوران خودش بود و اولین محصولی بود که با پشتیبانی کامل از ویژگیهای دایرکت ایکس ۹ عرضه شد.

در بازارهای جهانی، لیست قیمت بهترین کارت گرافیک های سال ۲۰۲۲ با کاهش 14 درصدی نسبت به ماه قبل مواجه شده و انتظار میرود این روند در ماههای آینده هم ادامه داشته باشد. آنها در این کارت تعداد هستهها را نسبت به RX 6700 XT کاهش داده، پهنای باند حافظه و مقدار کش را نیز کمتر کرده است تا قیمت را پایین نگه دارد. AMD با کوچکتر کردن و حذف چندین ویژگی مختلف پردازنده Navi 21، پردازنده Navi 22 را تولید و در RX 6700 XT با قیمت پایینتر قرار داد. پیش از اینکه به معرفی برترین بهترین کارت های گرافیک های سال ۲۰۲۲ بپردازیم، باید مطلب را با یک خبر خوب شروع کنیم. برای خیلیها، در لیست بهترین کارت گرافیک های سال ۲۰۲۲ ، بدون توجه به قیمت فقط باید بهترین کارت موجود در بازار درصدر باشد. این کارت که بیش از 2 برابر 3080 قیمت دارد، از نظر عملکرد فقط 20 تا 30 درصد بهتر است و در مقایسه با 3090 نیز این اختلاف کمتر و به 5 تا 10 درصد میرسد. البته که به دلیل بالا رفتن قیمت ارز در کشور ما، همچنان قیمت کارتها بسیار زیاد است ولی حداقل دیگر خبری از بالا رفتن قیمت به بهانه بالاتر رفتن قیمت جهانی آنها نیست.