پروژه کامل ویلا با استخر سرپوشیده فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD دیسامگ | memarinavaz

با این ترفند امکان جابجایی  راحت تر وسایل از روی میز به آشپزخانه و بالعکس را خواهید داشت. برخورداری از یک فضای نهارخوری دنج و در عین حال دلباز از خواسته های اصلی مشتریان ما حین طراحی فضاهای ویلا است. فضای نهارخوری باید نسبت به تعداد نفرات و ابعاد میزی که استفاده می کنید، دیزاین شود. به همین منظور باید پیش از طراحی خواسته دقیق خود را به طراح اعلام کنید.

محل بازی

البته در سایت ما پلان ویلا نقشه طرح پروژه ویلا و همچنین نمونه موردی ویلا نیز وجود دارد. ویلا که در حقیقت یک واژه فرانسوی است، به خانه‌ای گفته می‌شود که از هر چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و بیشتر در اطراف شهرها و بخش‌های خوش آب و هوا ساخته می‌شود. در آن زمان، خانه‌هایی در میان باغ ساخته می‌شد که به آنها ویلا گفته می‌شد. در ایران هر خانه دارای نمای چهار طرفه و سقف شیروانی ویلا طلقی می‌شود.

پاورپوینت تحلیل کتابخانه ووهان چین شامل 33 اسلاید قابل ویرایش

بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ویلا در قالب فایل اتوکدی، رویت، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم. مسکن به طور کلی به چند دسته تقسیم می شود که می توان به مواردی همچون آپارتمان های مرتفع، برج ها، آپارتمان های متراکم، خانه های ویلایی و … تقسیم می شوند. هر یک از این گونه های مسکن دارای قوانین، استاندارد های مختلفی دارند و نیاز است هر معمار به آنها تسلط کافی داشته باشد.

آرانو یکی از بهترین شرکت های طراحی در کشور با بیش از یک دهه سابقه ضوابط طراحی ویلا است. خدمات آرانو شامل ارائه «رندرهای سه بعدی و شبیه سازی شده از ویلا شما» به همراه «نقشه دوبعدی فاز یک و فاز دو» و «ساخت و نظارت بر اجرا»است و همه نیازهایتان را پوشش می دهد. آشپزخانه می تواند با پلان های مختلفی مانند پلان خطی، یو شکل، فرم ال، جزیره یا ترکیبی از این ها دیزاین شود. یک کانتر صبحانه خوری در آشپزخانه می تواند در عین ایجاد تنوع فرمی، بسیار کاربردی باشد. همچنین استفاده از میز صبحانه خوری کوچک در آشپزخانه های بزرگ یک انتخاب منطقی است. ترکیب شکلی، سبکی، رنگی و جنس کابینت های آشپزخانه امری سلیقه ای بوده و باید پیش از مرحله طراحی خواسته های خود را درباره آن به طراحتان ارائه کنید.

  • روند رو به رشد جمعیت، پیدایش ساختمان‌های بلند و تبدیل خانه‌های ویلایی به آپارتمان‌های چند طبقه، ضرورت نیاز به راهی برای خروج ایمن و بی‌حادثه ساکنان این ساختمان‌ها را در شرایط بحرانی، بیش از پیش آشکار کردند.
  • چرا که‌اتومبیل آسیبمندان استفاده کننده از صندلی چرخدار مجهز به وسیله‌ای است که صندلی چرخدار تاشده را به روی‌سقف اتومبیل و داخل محفظه‌ای که برای همین کار در نظر گرفته شده‌، منتقل مینماید.
  • کمی ارتفاع ورودی و سقف پارکینگهادر بناهای مسکونی مشکل دیگری است که معمولاً آسیبمندان را در رسیدن به ساختمان گرفتار خود میسازد.
  • پلان مناسب و طبق اصول باید بتواند تمامی نیازهای افراد خانه را پاسخگو باشد.

پروژه کامل ویلا با استخر سرپوشیده فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD دیسامگ | memarinavaz

در درجه اول آشپزخانه می تواند کاملا باز (اوپن) یا کاملاً بسته باشد. درحالی که آشپزخانه های ال در مجاورت سایر فضاها مثل پذیرایی ایجاد می شوند. انتخاب باز یا بسته بودن آشپزخانه سلیقه ای بوده و به نظر کارفرما وابسته است.

پاورپوینت برنامه فیزیکی مدرسه ابتدایی