کتاب های کمک درسی پیش دبستان کتاب های جامع پیش دبستان گاج مارکت | ketabko

کتاب های کمک درسی پیش دبستان کتاب های جامع پیش دبستان گاج مارکت | ketabko

یکی از بهترین روش‌های آموزش برای فرزندانتان در این دوره، استفاده از کتاب های مقطع کتاب کمک درسی پیش دبستانی پیش دبستانی است. کتابانه در راستای دسترسی بهتر و بیشتر علاقه‌مندان به کتاب، سعی نموده تا این فاصله را به حداقل برساند. ضمن آن که تخفیفات دوره‌ای و ویژه‌ای را نیز برای کاربران خود لحاظ نموده است. لذا شما مخاطبان ارجمند فروشگاه اینترنتی کتابانه با خرید کتاب های پیش دبستانی می‌توانید از این خدمات و فرصت‌های مناسب بهره‌مند شوید. در همین راستا، فروشگاه اینترنتی کتابانه به عنوان مرجع تخصصی تهیه و توزیع انواع کتاب درسی و غیردرسی، امکان خرید انواع کتاب های پیش دبستانی را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده است.

  • تمام کتاب‌ها نه به خاطر رنگ و لعاب آن‌ها بلکه به دلیل محتوای موجود در آن مورد استقبال قرار می‌گیرند.
  • مولفان این کتاب به خلاقیت کودکان توجه ویژه ای نشون دادن به طوری که هر یک از بخش های کتاب فارغ از آموزش مهارت ویژه همون قسمت، به گونه ای، در تقویت خلاقیت کودکان هم تاثیر داره.
  • علاوه براین یادگیری مفاهیم ساده ای مثل رنگ آمیزی، شمارش اعداد و نکات ساده علوم میتواند کودک شما را برای ورود به پیش دبستانی آماده کند.

هدف از تألیف این کتاب‌ها، آموزش مفاهیم پایه نظیر رنگ‌ها، خط‌ها، شکل‌ها، اعداد و همین‌طور مفاهیم کلی نظیر پر، خالی، دور، نزدیک، سمت راست و چپ، باریک، پهن، داخل، خارج، سبک، سنگین و… یادگیری از طریق بازی و فعالیت‌های مفرح بهترین روش آموزش برای کودکان است. کودکان در این دوره به صورت جامع ولی نه کامل با مفاهیم اعداد و اشکلال آشنا می‌شوند.

کتاب آمادگی برای نوشتن پیش دبستانی سری کارپوچینو

بانک کتاب مارکا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات شما را در هرکجای ایران با ارسال رایگان به دست شما خواهد رساند. اما آشنایی جزئی با شکل و شمایل حروف الفبا و صدای حروف تنها به همون اندازه ای که در کتاب های کار مورد توجه قرار گرفته مشکلی نداره و کودکان رو برای ورود به کلاس اول آماده میکنه. آشنایی با کلمات هم آغاز و هم پایان یعنی کلماتی که با حروف یکسانی شروع میشن یا حروف انتهایی آنها مشابه هم هست بهتره در کتاب های کار پیش دبستانی مورد برررسی قرار گرفته باشه. صفحه آرایی کاریکاتوری و جذاب بخش جدا نشدنی کتاب های کار پیش دبستانی محسوب میشه. مخاطب کتاب های کار پیش دبستان، کودکان 3 تا 6 سال هستن به همین دلیل این کتاب ها باید از طرح و رنگ های جذابی برخوردار باشه که این کودکان رو به انجام فعالیت ها تشویق کنه. همچنین این تصاویر و تنوع رنگ میتونه بر شناخت رنگ ها و شکل ها هم موثر باشه.

جزئیاتی از توافق ایران و عربستان

اما ما والدین می‌توانیم با تهیه کتاب‌های کمک درسی به کودکانمان در مسیر آموزش کمک کنیم. کتاب‌های کمک آموزشی هر ساله بروز و جدید می‌شوند و از طرفی مفاهیم کتب درسی را به گونه‌ای ساده‌تر و قابل فهم‌تر برای کودکان بیان می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که بعد از استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی دوره پیش دبستانی به خوبی تاثیر این کتاب‌ها را مشاهده کنید. دلیل این اهمیت که دوره پیش دبستانی را خاص و منحصربه ‌فرد کرده، وجود کتاب‌های با مفاهیم مختلف است که این مفاهیم پایه و اساس سال بعدی یادگیری را تشکیل می‌دهد. چه بهتر می‌شود اگر بتوان از کتاب‌هایی استفاده کرد تا در این راه به والدین و کودکان کمک کند تا این مسیر نسبتاً سخت را بسیار آسوده خاطر سپری کنند.