0 تا 100 آزمون آیین نامه رانندگیقبولی ۱۰۰٪ 1402 نمونه سوالات آیین نامه | driveing

اگه بچه دارید بچه هاتون مشغول به کار شند ودکتر مهندس شند . این آزمون در عین سادگی می‌تواند برای برخی از افراد بسیار دشوار باشد؛ اما به‌طورکلی وابسته به این است که چه روشی را داوطلبان برای مطالعه آیین‌ نامه انتخاب می‌کنند. تمامی سنین و تمامی افراد، حتی کسانی که ترس از امتحان دارند یا سال‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکردند. شما با حل و تمرین این تست ها هم نکات مهم سوالها را مرور کرده و راحت تر به خاطر خواهید سپرد و هم به اشتباهات خود پی برده و آن ها را اصلاح خواهید کرد. سلام من میخوام خود سوالات رو بخرم اما امتحانم 10 روز دیگست، حالا تو 10 روز سوالات فرق میکنه یا ن؟ اگه فرق میکنه بگین من ی روز مانده ب امتحان بخرم. سوالی دارید یا از طریق چت آنلاین و یا از واتس اپ سایت سوال کنید فورا و کمتر از 3 دقیقه پشتیبانان پاسخگو هستند .

0 تا 100 آزمون آیین نامه رانندگیقبولی ۱۰۰٪ 1402 نمونه سوالات آیین نامه | driveing

برای آشنایی بیشتر با کاردکس و شرایط اخذ آن اینجا کلیک کنید. یا تصور کنید کارشناس آزمون از شما می‌خواهد به سمت راست یا چپ گردش کنید. خیابانی که قصد دارید در آن گردش کنید دارای تابلوی گردش به راست یا گردش به چپ ممنوع است.

چرا باید تست آنلاین آیین نامه ۱۴۰۲ را انجام دهیم؟

سوالات آزمون به روز هستن؟ من از یه سایت خریدم انگار سوالات مال چندین سال پیش بود چون هیچ کدوم از سوالات توی امتحان نبود. دلیل این امر آشنا نبودن با سوالات و حتی مباحثی که در امتحان امده است می باشد. استفاده از نمونه سوالات باعث می شود که با نوع سوالات اشنا شده و بتوانید نکات مهم را بهتر مرور کرده و در نتیجه بهتر در ذهنتان می مانند. با استفاده از این نمونه سوالات می‌توانید با قسمت‌های سوال خیز آشنا شده و روی آن‌ها تمرکز بیش‌تری داشته باشید.

نمونه سوال آیین نامه ۱۴۰۲

درود , دوست عزیز اگر مشکلی پیش اومده براتون باید از چت باکس سایت به پشتیبانان پیام بدید تا مشکلتون حل شه , سوالات آیین نامه به علت زیاد بودن کامنت ها پاسخدهی بسیار زمان بر خواهد بود . دوست عزیز سوالات در این ماه آپدیت شده و تا اسفند ماه 1399 معتبر بوده و تغییری نخواهد کرد . در هر ماه حدودا 1 الی 2 بار تخفیف ویژه در سایت برای سوالات اعمال می شود .

آزمون آیین نامه اصلی 12

خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد. خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد. پس از استفاده از کتاب آئین نامه و جزوات جامع مربوط، بهترین منبع استفاده از نمونه سوالات آیین نامه است.

  • بله افراد بسیار زیادی در این امتحان مردود می شوند که همانطور که در سایت توضیح داده ایم تعدادشان بسیار زیاد است زیرا صرفا کتاب آیین نامه را خوانده اند .
  • در صورت عدم قبولی در آزمون آیین‌ نامه، مجبور پرداخت هزینه‌ای برای شرکت مجدد در آزمون آیین ‌نامه خواهید شد و زمان زیادی از شما صرف می‌شود.
  • تست آیین نامه آنلاین رانندگی باید بر اساس نیاز با تعداد دفعات زیاد زده شود.
  • اما بله سوالات سایت عینا در امتحان آمده است و ما اصل سوالات رو در سایت قرار داده ایم نه نمونه سوال .
  • آزمون آیین نامه شامل سوالات فنی هم می باشد که کل سوالات فنی خودروها جمعاوری شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.